Strona główna

List of products by brand QUALCAST

Qualcast - to angielska MARKA założona w 1920r., obecnie jest własnością firmy Bosch a sprzęt produkowany jest w fabryce BOSCH od 1995 roku, dlatego też wielu profesjonalistów korzysta ze sprzętu tej marki. Jest to bardzo popularny producent sprzętu ogrodniczego w Wielkiej Brytanii. Parametry techniczne produktów Qualcast są potwierdzone szeregiem badań przeprowadzanych w specjalistycznych laboratoriach. Moce urządzeń podawane przez firmę Qualcast są prawdziwe i niezawyżone. Wszystkie produkty Qualcast posiadają znak CE co gwarantuje, że produkt jest w pełni bezpieczny i dopuszczony do użytkowania na terenie Europy

Firma Qualcast Ltd została założona w 1928 roku, aby produkować wyłącznie kosiarki do trawy. Pod koniec drugiej wojny światowej firma stała się największą brytyjską marką kosiarek. W 1970 roku firma Qualcast wprowadziła nowy typ kosiarki, który był zasilany bezpośrednio energią elektryczną. To była ogromna innowacja i naprawdę zmieniła branżę kosiarek. W następnych latach wiele nowych modeli kosiarek zostało wprowadzonych przez Qualcast, dzięki czemu jest to do dzisiaj jedna z największych marek sprzedawanych kosiarek w Wielkiej Brytanii.

Firma Qualcast została w latach 90tych zakupiona przez firmę Bosch, ale zachowano markę Qualcast ze względu na jej bogatą historię. Kupując markę Qualcast wiesz, że dostajesz wysokiej jakości kosiarkę, która ma za sobą prawie 100 lat tradycji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz