Strona główna

List of products by brand Fisher Price

Firma która specjalizuje się od 80 lat w tworzeniu zabawek. 

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od tworzenia zabawek, które odwołują się do wyobraźni, oferując przy tym nowe, zaskakujące i radosne doświadczenia. W międzyczasie rozpoczęliśmy też produkcję akcesoriów oraz wyposażenia dziecięcego. Nigdy nie zapominamy o idei, która przyświecała naszym założycielom. A wszystko zaczęło się od uśmiechu! Dziś naszym celem wciąż pozostaje wspieranie i wzbogacanie życia młodych rodzin oraz przynoszenie radości kolejnym pokoleniom. Mamy nadzieję, że z przyjemnością przeczytasz nasze artykuły i poznasz nas bliżej.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
  • FISHER PRICE BLAZE RC AUTO

    Zdalnie sterowany pojazd Blaze z światłami i dźwiękami, który zmienia się z monster trucka w samochód wyścigowy za naciśnięciem jednego przycisku.

  • Zdalnie sterowany pojazd Blaze z światłami i dźwiękami, który zmienia się z monster trucka w samochód wyścigowy za naciśnięciem jednego przycisku.

  • Fisher price TOMEK...

    Cena 99,00 zł

    Spuść kulki Tomka i Diesla z toru i zobacz jak nabierają prędkości. Kiedy zjadą możesz za pomocą manualnej windy podwieźć je z powrotem na sam szczyt. Zabawy nie ma końca.